Volatov di Ravello

Z wiki.arst.pl
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Volatov di Ravello
Volatov di Ravello.png
Volatov di Ravello (2020)
Pełne imię i nazwisko Volatov di Ravello
Data i miejsce urodzenia 20 kwietnia 1962, Ravello
Data i miejsce śmierci 4 czerwca 2022,

Lietzow

Naczelnik Federacji Kobrastanu
Okres od 9 maja 2020

do 4 czerwca 2022

Przynależność polityczna Narodowa Partia Kobrastanu
Tymczasowy Prezydent Republiki Kobrastańskiej
Okres od 14 kwietnia 2020

do 9 maja 2020

Przynależność polityczna Narodowa Partia Kobrastanu
Marszałek Socjalistycznej Republiki Kolechii
Okres od 2 listopada 2017

do 10 kwietnia 2020

Generał Volatov di Ravello - kobrastański polityk i wojskowy, naczelnik Federacji Kobrastanu.

Życiorys

Początki

Generał Volatov di Ravello, urodzony 20 kwietnia 1962 roku w Ravello, był wojskowym, który awansował na generała na początku XX wieku. Jego dzieciństwo było trudne, ojciec miał aspirację, aby jego rodzina znaczyła wiele na świecie, dlatego mimo pokaźnego majątku, rodzina żyła w biedzie. Volatov di Ravello zaczął swoją karierę wojskową w wieku 18 lat, jako podporucznik w armii krajowej. W 1991 roku został mianowany na stopień majora, a w 1999 roku został awansowany na stopień pułkownika. W 2002 roku został awansowany na stopień generała.

Utworzenie rodziny Volatov

Volatov di Ravello miał dwóch synów: Vadima i Gloriusa. Nazywał ich od swego imienia, aby odciąć się od małej miejscowości Ravello, w której mieszkała jego rodzina. Obaj zostali wychowani przez ojca jako zręczni politycy, którym przekazał gromadzony przez rodzinę kapitał. Vadim został I sekretarzem Socjalistycznej Republiki Kolechii, a Glorius zajmował wysokie stanowisko w rządzie Republiki Kobrastańskiej.

Po śmierci Vadima w 2020 roku, generał Volatov di Ravello zaangażował się w politykę Republiki Kobrastańskiej i w maju 2020 roku założył Federację Kobrastanu, zostając jej naczelnikiem. Volatov di Ravello delegalizował liczne ugrupowania polityczne, które mu nie sprzyjały, co spotkało się z krytyką ze strony opozycji.

Działania polityczne i śmierć

Jednak generał Volatov di Ravello był również podejrzewany o prześladowanie opozycjonistów za czasów rządów jego syna Vadima. Mimo tego, jego rządy były uważane za stabilne i przyniosły rozwój gospodarczy kraju. Generał Volatov di Ravello zmarł 4 czerwca 2022 roku podczas zamachu w Lietzow. Wiele teorii dotyczących jego śmierci sugeruje, że mogli być za to odpowiedzialni jego syn Glorius oraz oligarcha Aleksiej Vilanov, którzy po jego śmierci wszczęli wojnę domową.